Zalogowany jako: gość

Użytkownik: monstricek

Alexander Jaszyn

Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Widziano: 2023-12-02 13:22

Blogi

Wizytówka

Cześć! Mam na imię Alexander. Sporo ludzi kojarzą mnie pod nikiem Radovest. Jestem z Rosji, urodziłem się w Moskwie, ale teraz mieszkam na dwa miasta. Większość czasu spędzam w Moskwie, ale bardzo często też bywam w Nowosibirsku. Z zawodu jestem nauczycielem języka rosyjskiego. Na dzień dzisiejszy pracuję w centróm sztuki i kultury ludowej, gdzie kiruje wydziałem folkloru muzycznego i prowadze zespóę wokalny, w laboratorium perfumeryjnym, gdzie tworze różne perfumy, w Muzeum Michaiła Bułhakowa, gdzie jestem ekspertem od dostępności, oraz w bibliotece dla osób niewidomych, gdzie Pomagam ludzią w opanowaniu komputera i smartfona, nagrywam podcasty, prowadzę wycieczki po mieście i tak dalej..
Moją ogromną pasją jest folklor rosyjski i innych narodów słowiańskich. Interesują mnie ludowe pieśni, bajki, stroje i t.d..
Lubię czytać książki, śpiewać, słuchać radia, gotować, poznawać ciekawych ludzi i podróżować. Słucham przyróżnej muzyki od rocka po jazz, napewno nie lubie rapu czy discopolo. Z gatunków literackich interesują mnie książki o życiu, różna współczesna proza, twóry historyczne, biograficzne, albo naukowe. Czasami czytam jakieś twory dla dzieci, czy coś z gatónku fantasy.
Także interesują mnie takie rzeczy jak transport publiczny, nadawanie w radiu, nagrywanie i obróbka dźwięku, poezja, perfumy, aromaterapia, informatyka i medycyna. Kocham psy i inne zwierzęta. Mówię po polsku, rosyjsku, ukraińsku i białorusku. Mówię też trochę po czesku i piszę po angielsku. Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, śmiało pisz.

Nawigacja


Copyright (©) 2014-2023, Dawid Pieper