Zalogowany jako: gość

Użytkownik: monstricek

Alexander Jaszyn

Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Widziano: 2021-04-22 12:16

Blogi

Wizytówka

Mam na imię Alexander. Sporo ludzi kojarzą mnie pod nikiem Radovest. Jestem z Rosji i mieszkam w Moskwie. Z zawodu jestem nauczycielem języka rosyjskiego. Na dzień dzisiejszy pracuję na uniwersytecie, gdzie wykładam folklor i literaturę, w centróm sztuki i kultury ludowej, gdzie kiruje wydziałem folkloru muzycznego i prowadze zespóę wokalny, oraz w laboratorium perfumeryjnym, gdzie tworze różne perfumy. Moją ogromną pasją jest folklor rosyjski i innych narodów słowiańskich. Interesują mnie ludowe piosenki, bajki, stroje i t.d..
Lubię czytać książki, śpiewać, słuchać radia, gotować, poznawać ciekawych ludzi i podróżować. Słucham przyróżnej muzyki od rocka po jazz, napewno nie lubie rapu czy discopolo. Z gatunków literackich interesują mnie książki o życiu, różna współczesna proza, twóry historyczne, biografje, albo naukowe. Czasami czytam jakieś twory dla dzieci, czy coś z gatónku fantasy.
Także interesuję mnie takie rzeczy jak transport publiczny, nadawanie w radiu, nagrywanie i obróbka dźwięku, poezja, perfumy, aromaterapia, informatyka i medycyna. Kocham psy i inne zwierzęta. Mówię po polsku, rosyjsku, ukraińsku i białorusku. Mówię też trochę po czesku i piszę po angielsku. Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, śmiało pisz i dzwoń.

Nawigacja


Copyright (©) 2014-2021, Dawid Pieper