iskierka1983 - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Użytkownik: iskierka1983

Boję się. Powiem Ci to wprost, że boję się, a lęk i smutek znów mnie osacza. Powiedz mi Panie co się dzieje z tym światem? Powiedz mi dlaczego jest w nim coraz więcej złości i agresji? Czy ten świat zmierza do nieuchronnego końca? Czy rzeczywiście przyjdzie ten nowy, leprzy świat? Czy ludzie o nowej świadomości tylko roztaczają nad nami takie piękne scenariusze, a prawda będzie taka, że sami siebie pozabijamy? Tato! Ratuj ten świat! Ześlij nam siłę, żebyśmy mogli czuć sercem, a nie zamieniać go w parę banknotów, za które wszystko możemy mieć.

Magdalena Wywiał

Płeć: kobieta
Wiek: 36
Widziano: 2019-03-21 20:57
Otwórz blog tego użytkownika

Awatar

Wizytówka

Witajcie!
Mam na imię Magdalena, na klango znana pod nickiem tinatina.
Z regóły jestem optymistką, ale jak każdego czasem dopadają mnie wątpliwości i pesymizm.
Kocham śpiew, taniec, i wszystko, co wiąże się z kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi. Interesuję się zastosowaniem kamieni w jubilerstwie, oraz medycynie niekonwencjonalnej. Kiedy odzyskam wzrok, a wierzę, że Bóg przywróci moim oczom wzrok, to być może przy odrobinie szczęścia będę chciała założyć swój sklep jubilerski,
pracować z kamieniami tworząc biżuterię.
Czasem tworzę dla siebie naszyjniki i bransoletki.
Co mnie kręci prócz kamieni śpiewu i tańca? Dobra książka, podróże, kultura hiszpanii i meksyku, troszkę parapsychologia, i fudbol, choć moje zainteresowania fudbolem ostatnimi czasy zmalały.
Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, podaję moje dane kontaktowe, choć jest ich nie wiele.
Klango: tinatina,
E-mail: magdalenawywial83@gmail.com,
Elten: iskierka1983.
<3 :))) :) :) <3Nawigacja


Copyright (©) 2014-2019, Dawid Pieper