iskierka1983 - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Użytkownik: iskierka1983

Mój iskrownik powrócił. Zapraszam Was na mojego pisanego od początku nowego bloga. Może jest tu skromnie jeszcze, bo blog ma dopiero kilka dni, ale jakąś treść już możecie znaleść. Kto już odkrył mój iskrownik i zaczął czytać, temu dziękuję, dziękuję także moim starym czytelnikom, którzy znowu śledzą mojego bloga, a nowych bardzo serdecznie zapraszam. Może uda mi się stworzyć coś, co da radość i uśmiech czytelnikom i piszącej tu magicznej iskierce, może będzie tu jakiś spokojny azyl, którego nie zniszczy brak weny, ani żadna złość, nienawiść i gniew. Będę starała się wszystkim przesłać moc pozytywnych iskier. Zapraszam.

Magdalena Wywiał

Płeć: kobieta
Wiek: 36
Widziano: 2019-09-17 22:47
Otwórz blog tego użytkownika

Awatar

Wizytówka

Witajcie!
Mam na imię Magdalena, na klango znana pod nickiem tinatina.
Z regóły jestem optymistką, ale jak każdego czasem dopadają mnie wątpliwości i pesymizm.
Kocham śpiew, taniec, i wszystko, co wiąże się z kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi. Interesuję się zastosowaniem kamieni w jubilerstwie, oraz medycynie niekonwencjonalnej. Kiedy odzyskam wzrok, a wierzę, że Bóg przywróci moim oczom wzrok, to być może przy odrobinie szczęścia będę chciała założyć swój sklep jubilerski,
pracować z kamieniami tworząc biżuterię.
Czasem tworzę dla siebie naszyjniki i bransoletki.
Co mnie kręci prócz kamieni śpiewu i tańca? Dobra książka, podróże, kultura hiszpanii i meksyku, troszkę parapsychologia, i fudbol, choć moje zainteresowania fudbolem ostatnimi czasy zmalały.
Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, podaję moje dane kontaktowe, choć jest ich nie wiele.
Klango: tinatina,
E-mail: magdalena.wywial@o2.pl
Elten: iskierka1983.
<3 :))) :) :) <3

Nawigacja


Copyright (©) 2014-2019, Dawid Pieper