daszekmdn - Elten Network

ELTEN NETWORK

Skocz do nawigacji

Zalogowany jako: gość

(Zaloguj się)

Użytkownik: daszekmdn

W innym doświadczeniu został podrapany przez koty, kiedy do ich ogonów podłączył przewody, aby wytworzyć ładunek elektryczny poprzez ocieranie kotów o siebie.

Otwórz blog tego użytkownika

Awatar

Wizytówka

Witaj zbłąkany użytkowniku, zapewne zbłądziłeś tu przypadkiem, bo nie jestem na tyle wartosciowy, abyś mial powód do poświęcenia mojej wizytówce chociażby minuty
Lecz skoro już zabłądziłeś, to posłuchaj, jednak ją poświęć.
Jestem Dash, chociaż wiele ludzi nazywa mnie na różne inne sposoby. Chciałbym abyś nie dziwił się moim poglądom dlatego napiszę je tutaj:
Świat jest zły, ludzie w większości opierają zajomości na swoich interesach, są źli i nie rozumieją emocji innych, są od tej normy wyjątki.
Żyjemy w systemie, bo ktoś kiedyś gdzieś postanowił podyktować reguły.
Jeśli chcesz się ze mną zaprzyjaźnić, lub po prostu bliżej mnie poznać możesz, nikt tego nie zabrania, tylko wiedz, że jestem wrażliwym człowiekiem, który bardzo przywiązuje sie do ludzi i nie dziw się, jeśli często będę chciał z Tobą pisać chociaż aby zapytać jak mija Ci dzień.
Lubię próbować odnaleźć się w społeczeństwie i rozmawiać z ludźmi, lecz nie zawsze potrafie.
Jestem moderatorem forum głosowego, inne, humor i chyba informatyka, nie pamiętam juz sam, czym zarządzam.
Spokojnie, jeśli napiszesz nie ważne w jakim stanie będę, postaram się pomóc, bo lubię nieść pomoc innym bo sprawia mi to przyjemność oraz polepsza samopoczucie, czuje się w tedy potrzebny, jak wszystko mówić, to wszystko.
Jestem człowiekiem o konkretnych zainteresowaniach, lecz innymi tematami nie pogardzę, lubię rozmawiać na wiele, dlatego właśnie tu jestem.
Zawsze mówię to co odczówam oraz to co myślę mało interesując się tym, czy coś zaboli innych, tak sie nauczyłem, żeby nie dusić nic w sobie.
Uwielbiam koty, to one np leżąc obok dają mi nieopisane szczęście, oczywiście zapętlam sie z jednym tekstem np "Miękki jesteś", ale to już nikogo nie powinno dziwić.
Jest ze mną coś nie tak, wiem to od dawna, lecz częściowo negatywnie a częściowo pozytywnie. Ciężko czasem zrozumieć mój humor czy dlaczego się śmieję.
Interesuję się programowaniem, chociaż rzuciłem, bo i tak nikt nie korzystał chyba z moich aplikacji, nie miały praktycznego zastosowania i nic ważnego nie zrobiłem.
Innymi zainteresowaniami są np fale krótkie i wszelkie dziwne lub niezidentyfikowane sygnały, o KF mogę gadać całymi godzinami, nie zawsze z sensem.
Czasem DXuję na FM, chociaż osiągnięcia słabe mam, lecz na lepsze możliwości brak, z resztą znów miałbym wydawać pieniądze na radio? :D
Mam o sobie raczej niskie mniemanie i opinię nie lepszą, niektórzy tak przynajmniej twierdzą, ale tak zostałem ukształtowany przez te moje nawet nie 18 lat życia.
Podejmowałem próby tworzenia muzyki ale i to mi nie szło, więc rzuciłem, sprzętu nie mam i nie chce mi się zakupić. Obecnie mam inny pomysł na wydanie ogona który wciąż staram się wydłużyć. Dam radę, bo się zawziąłem.
Jestem letsplayerrem, nagrywam jak gram na Youtube, bo niewidomych graczy na YT w Polsce maaaało.
Mam własny serwer w domu na Netbooku, wcześniej na pewnym laptopie, który nie był prawie do użytku do czegoś innego, lecz i do serwera przestał się nadawać, gdy totalnie zaczęły padać mu karty sieciowe, nawet zewnętrzne.
Mam także kupiony serwer, który pozwala mi na więcej. I tak mało zrobię, bo mam problem z zapamiętaniem tych wszystkich komend jak i właściwie wszystkiego co powinienem pamiętać.
Słucham głównie hip hopu i pewnych gatunków rocka, raczej cięższych i casem jakiś Hardbass czy Speedcore.
Jeśli chcesz się ze mną kontaktować śmiało pisz, gdy jestem tutaj odpiszę, chyba że śpię. Elten stał sie częścią mojego życia i prawie zawsze gdy mogę mam go odpalonego w traju
Jeśli chcesz inne formy kontaktu, proszę bardzo! dash@nvps.pl a skype daszekstudio, głupia nazwa ale wymyślone w 2014.

Nawigacja


Copyright (©) 2014-2018, Dawid Pieper