Zalogowany jako: gość

Użytkownik: daszekmdn

Jak chcesz być mądrzejszy, to leć se na księżyc i tam monologi wygłaszaj

Zwykły miaucznik

Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Widziano: 2024-06-25 09:51

Blogi

Wizytówka

Oto ja: Felis silvestris catus, potocznie Dziki kot.
Zawsze chodzę swoimi drogami. Nie boję się wyrażać opinii nawet jeśli kogoś boli o to część, której nazwy chyba przytaczać nie trzeba. Mówię zawsze prosto w oczy to, co mnie drażni, lub mi się podoba czy wzbudza we mnie jakiekolwiek emocje.
Nie lubię owijania w bawełnę i pięknych słówek. Biegle posługuję się łaciną, aczkolwiek wyłącznie tą podwórkową gdy coś mnie zirytuje.
Jestem sobą i nigdy nie udaję kogoś, kim nie jestem. Nie zmieniam poglądów zależnie od sytuacji, z resztą praktycznie w ogóle ich nie zmieniam. Odkąd istnieję na świecie, trzymam się twardo swoich racji, nawet jeśli dla kogoś są one niesłuszne.
Zdanie innych na mój temat? Ktoś powiedział kiedyś w jakiejś Eltenowej ankiecie: "Albo się go lubi, albo nienawidzi, ale i tak nie da się nie szanować".
Nie chcę wejść na szczyt, osiągać czegoś innowacyjnego, zaprzątać sobie głowy informacjami i nauką rzeczy, które nie są mi kompletnie potrzebne. Pragnę żyć w świętym spokoju, dobrych relacjach z ludźmi, za którymi poszedł bym nawet do piekła, głaskać kota na kolanach i znikać wieczorami w analogowym zapomnianym świecie przeglądając kolejne szpule i kasety.
Raczej nie zagłębiam się w politykę (Wszyscy tacy sami złodzieje i barbarzyńcy), wiadomości i reklamy przełączam.
Narwany, nerwowy, jak wszystkie dzikie koty. Jeśli nadepniesz mi na ogon, lepiej się do mnie nie zbliżaj. We wszystkich pozostałych sprawach pisz jednak śmiało lecz pamiętaj, że mam niestety problem z nawiązywaniem bliższych kontaktów. Od początku 2023 udało się to tylko dwóm osobom.
Sociale:
GG:
52198238
Twitter:
ogoniciel
Mastodon:
@ogoniciel@101010.pl
https://tweesecake.social/@dash_programs (Aktualności dotyczące moich prostych aplikacji)
Mikroblog na Telegramie:
https://t.me/miauczniknotuje
YT:
https://youtube.com/@PixelBlind
https://youtube.com/@radiowearchiwum
Strony:
https://pikseldash.pl
https://tdprograms.ovh
https://rstreams.ovh
https://blog.pixeldash.pl
Więcej linków na samych podstronach.

Nawigacja


Copyright (©) 2014-2024, Dawid Pieper