Zalogowany jako: gość

Użytkownik: Syntezator

Sciumbaczony.

Adrian Potrzebowski

Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Widziano: 2020-09-19 04:03

Blogi

Wizytówka

Polska wersja

Cześć wszystkim!
Mam na imię Adrian i jestem osobą całkowicie niewidomą. Jeżeli pozwolicie to nie będę podawał swojego wieku, bo i tak co roku się on zmienia. Dla ciekawych powiem, że urodziłem się w 1996 roku. Aktualnie jestem studentem I roku studiów magisterskich na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Szczecińskim. Moje zainteresowania są dość liczne i w sumie to sam do końca nie wiem od czego powinienem zacząć. Przede wszystkim interesuję się językami obcymi, szczególnie zaś słowiańskimi i germańskimi. Lubię wgłębiać się w niuanse tych języków, ich historię i konstrukcję, gdyż w ten sposób czuję, że sam staję się bardziej świadomym użytkownikiem mojej ojczystej, polskiej mowy. Ponad to fascynują mnie nowe technologie, lubię zgłębiać zasadę działania różnych sprzętów i programów, chociaż w programowaniu nigdy zbyt pewnie się nie czułem. Kocham również muzykę, bez której nie wyobrażam sobie życia, szczególnie zaś klasykę oraz rock i metal. Na ukształtowanie się moich muzycznych zainteresowań niewątpliwie wpływ miał fakt, że ukończyłem dwa stopnie szkoły muzycznej kształcąc się w grze na skrzypcach. I choć drogę dalszego rozwoju obrałem inną to muzyka nigdy nie przestała odgrywać ważnej roli w moim życiu. Uwielbiam także czytać książki, wszelakie począwszy od historycznych, przez podróżnicze, thrillery, horrory, a na fantasy i science fiction kończąc. No, może za romansami jakoś szczególnie nie przepadam.

Piszcie do mnie śmiało tu na Eltenie. Chętnie poznam nowe osoby. Kto wie, może czegoś się od siebie nauczymy?

English version

Hi everyone!
My name is Adrian and I am completely blind. If i may be excused, I will not give my age because it increases every year. For those of you who are curious, I will say that I was born in 1996. I am currently the first-year-MA-student of English philology at the University of Szczecin. My hobbies are quite numerous, and I do not know myself what I should mention first. First of all, I am interested in foreign languages, especially Slavic and Germanic languages. I like to get into the suptleties of these languages, their history and construction, because in this way I feel that I am becoming a more conscious user of my native Polish tongue. I am also fascinated with new technologies, I like exploring the principles on the basis of which they work, however, I never felt too confident in programming. I also love music, and I cannot imagine my life without it, especially classical music, rock and metal. My musical tastes was undoubtedly influenced by the fact that I finished two levels of music school where I studied violin. And although the way I have chosen is quite unrelated to music, music has never ceased to play an important role in my life. And last but not least, I also love reading books, all genres, starting with historical novels, through travel books, thrillers, horror stories, and ending with fantasy and science fiction. Well, maybe I'm not particularly fond of romances.

If you like, please write me private messages here on Elten. I will be happy to meet new people. Who knows, maybe we could learn something from each other?

Nawigacja


Copyright (©) 2014-2020, Dawid Pieper