Zalogowany jako: gość

Użytkownik: DJGraco

Alan Walker, K-391, Tungevaag & Mangoo - Play (DJ Milk*Crown Bootleg)

Blogi

Wizytówka

Witajcie,
Jestem DJ Graco.
Uczę się miksować muzykę. Interesują mnie zagadnienia djskie. Interesuje się radiem odbieranym, informatyką i muzyką. Moim najulubieńszym gatunkiem jest Hands Up! Mogę słuchać go godzinami! Tak więc jak lubisz hands up nie zawachaj się do mnie napisać a na pewno znajdziemy wspólny język. Ale nie na hands upie kończy sięmój świat. Ogólnie słucham szeroko rozumianej muzyki klubowej, elektronicznej. Słucham houseu, tranceu, okazjonalnie jakiśch hardów typu hardstyle, hardcore, ale muszę mieć na to fazę.
Jestem również tolerancyjny w innych gatunkach muzycznych no może prócz dzisiejszego trapu (tylko i wyłącznie instrumentalny wchodzi w grę jak już).
Po za muzyką lubię czytać książki. Zazwyczaj czytam lub słucham to co wpadnie mi w oczy w cudzysłowie. Głównie fantasy, science fiction.
Po więcej info pisz do mnie albo na pozostałe formy kontaktu

Dane kontaktowe:
email
gracjon09@gmail.com

Społecznościowe:
Messenger:
https://www.messenger.com/t/gracodj
Telegram:
https://t.me/djgraco

Można mnie również spotkać na Eltenowych konferencjach, Teamtalku na serwerach
Otwartym publicznym serwerze public teamtalk polish server nvps.pl. Jak mam czas to przesiaduję tam praktycznie cały czas jak mam komputer włączony, więc łatwo można mnie tam namierzyć.
poza tym
przytulnemiejsce.pl, chociaż ostatnio bywam tam rzadko z ówagi na specyficzne warunki na serwerze, nie będę wnikać w szczeguły,
tyflonet.com rzadko, bo rzadko, ale czasami jestem
No i półotwarty serwer Patesa, na którym jestem adminem! Zapraszam jak ktoś by chciał dołączyć pisać na priv.

Nawigacja


Copyright (©) 2014-2023, Dawid Pieper