Zalogowany jako: gość

Użytkownik: DJGraco

Alan Walker, K-391, Tungevaag & Mangoo - Play (DJ Milk*Crown Bootleg)

Blogi

Wizytówka

Witajcie,
Jestem użytkownikiem Eltena znanym jako DJ Graco. Jak sama nazwa nicka wskazuje zajmuje się m.in amatorskim (nie zawodowym) miksowaniem muzyki. Miksuję głównie gatunki klubowe. Moim ulubionym jest Hands Up, poza tym Uplifting Trance, Electro House, Eurodance, Synthwave/Spacesynth z lat 80. Nie pogardzę także inną muzyką, jestem ogólnie otwarty na propozycje.
Jak mam fazę to lubię także czytać książki, głównie fantasy, science fiction, ewentualnie jakieś kryminały.
Kolekcjonuję całe wydania czyli single/albumy/epki moich ulubionych wykonawców we formie bezstratnej jak i fizycznej. Można znaleźć część tego na Discogs. Moja kolekcja jest cały czas uaktualniana, mam znacznie więcej na dysku twardym niż to jest w tym portalu wyszczegulnione, ale nie mam tyle czasu by skrupulatnie dodawać wszystko.
Jeżeli jesteś zainteresowany jakimś konkretnym wydaniem lub wymianą pisz śmiało a może się dogadamy. Chętnie też przyjmę każdy release z mojej wantlisty. Pamiętaj, że wymieniam tylko lossless za lossless. Jeżeli jednak nie masz niczego do zaoferowania też możesz dostać release, o który prosisz.
https://www.discogs.com/user/DJGraco/collection
Po więcej info pisz do mnie albo na pozostałe formy kontaktu


Dane kontaktowe:
email
gracjon09@gmail.com

Społecznościowe:
Messenger:
https://www.messenger.com/t/gracodj
Telegram:
https://t.me/djgraco

Można mnie również spotkać na Eltenowych konferencjach oraz Teamtalku na półotwartym serwerze Patesa, na którym jestem adminem! Zapraszam jak ktoś by chciał dołączyć pisać na priv.

Nawigacja


Copyright (©) 2014-2024, Dawid Pieper