Blog: Iskrownik, czyli co w sercu iskry iskrzy. :) - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Iskrownik, czyli co w sercu iskry iskrzy. :)

Blog użytkownika: iskierka1983
Wróć do listy blogówKategorie

Wszystkie wpisy

1 z 1

Powitanie, od którego powinnam zacząć.

Komentarze: 14

...
2019-08-15 20:38:53

Zwariowane myśli jeszcze więkrzego wariata, a może jeszcze więcej, niż zlepek słów.

Komentarze: 20
1. Gdy chcesz odejść odbierając sobie życie, to przedtem zastanów się, co chciałbyś jeszcze w tym życiu przeżyć, jakie marzenia spełnić, a potem zastanów się, czy warto odejść.
2. Jeśli nikt w Ciebie nie wierzy, to sam w siebie uwierz i nie narzekaj, że to trudne, bo z tego samego powodu najbliżsi przestaną wierzyć w Ciebie.
Jeśli zaś wierzysz w siebie, to inni także uwierzą.
Analogicznie jeśli siebie nie kochasz, to jak możesz mówić, że nikt Ciebie nie kocha?
Jak inni mają pokochać Ciebie, skoro Ty sam nie masz miłości do siebie.
Nie może nikt pokazać Tobie Twego piękna, Ty sama je odkryj, odszukaj je w sobie i rozkwitnij, jak przepiękny kwiat w cudownym i wiecznie żywym ogrodzie Boga, a ktoś zauważy Twoje piękno, Twoje czerwone rozchylające się w uśmiechu płatki ust i pokocha Ciebie, bo jesteś tym kwiatem, o którym ktoś marzył, by dla niego zakwitnął.
...
2019-08-15 20:16:00

Co zrobić, gdy wczepi nam się kleszcz?

Komentarze: 0
Ten wpis będzie krótki.
Mamy lato z różnoraką pogodą, a w lecie, jak to w lecie, wypoczywamy aktywnie, lub mniej aktywnie, spacerujemy po lesie i po takiej wędrówce okazuje się,że wczepił nam się kleszcz.
Co wtedy robić?
Próbować wyjąć go pęsetą? Można.
Niektórzy próbują to robić przy pomocy lepkiego cukierka.
Przyklejają go na kleszcza i tak próbują usunąć niechcianego pasażera.
Jest jednak inny sposób.
Wystarczy wziąć płaski agat, ogrzać go najlepiej nad płomieniem świecy a potem kręcić nim w lewą stronę tuż nad kleszczem.
Po jakimś czasie kleszcz powinien wyjść.
A co, gdy ugryzie nas komar, lub inny owad?
...
2019-08-13 20:24:07

Gdzie kupować kamienie i jak je wybierać.

Komentarze: 5
Witajcie kochani! :)
W komentarzach poproszono mnie, żebym powiedziała coś więcej, na temat jak wybierać kamienie, gdzie je kupować, żeby były oryginalne i jak rozpoznać, które są prawdziwe, a które zwykłymi podróbkami.
Kochani.
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdzie kupować kamienie, żeby były oryginalne.
Sama jeszcze się tego uczę, ponieważ sama dałam się omamić przez sprzedawców i kupić kamień, który jest podróbką i oto do jakich wniosków doszłam.
Przede wszystkim odradzam kupować kamienie na różnego rodzaju aukcjach na allegro, lub w innych tego typu sklepach internetowych, ponieważ tych kamieni nie można dotknąć, potrzymać w dłoniach i poczuć ich energii i łatwiej jest wtedy oszukać klienta, że ten kamień jest prawdziwy.
...
2019-08-13 19:32:00

Szatan ciebie nawiedził.

Komentarze: 18
Kilka lat temu, kiedy jeszcze byłam bardzo wierzącym katolikiem, nie mogłam sobie poradzić, że tu wierzę w Boga, modlę się do niego, a z drugiej strony fascynują mnie kamienie i ich magiczne właściwości.
Nie wiedziałam, co robić, czy zarzucić moją pasję, bo przecież łamię pierwsze przykazanie, czyli nie będziesz miał bogów cudzych przede mną, a może mimo wszystko połączyć wiarę katolicką z pasją i wiarą w dobroczynne działanie kamieni.
Nic, tylko szatan ciebie nawiedził.
Mówiłam sobie.
Od dawna kamienie darzyłam ogromną miłością, może więkrzą, niż Boga i nie mogłam z nich od tak zrezygnować, odrzucić kogoś, kto jest po części moim przyjacielem.
...
2019-08-13 17:17:51

Gdy mamy kłopoty z zasypianiem, lub dręczą nas koszmary, oraz wprowadzenie do kategorii.

Komentarze: 18
Witam Was w moim nowym blogu!
Co tu znajdziecie, tego się dowiecie, a może niech to będzie niespodzianką dla Was i również dla mnie, co serce znowu mi będzie podpowiadać, ale nie o tym teraz.
Ci, co mnie znają, wiedzą, że moją pasją, prócz śpiewu są kamienie i tu w tym kuferku będę opowiadać o właściwościach kamieni, lecz nie będzie to na zasadzie wklejania jakichś informacji o kamyczkach z internetu, bo to każdy może sobie sam odnaleść.
Będę opowiadać Wam o tym, co sama zaopserwowałam nosząc kamyczki w formie biżuterii i czego uczą mnie każdego dnia moi przyjaciele.
Mówi się, że jesteś jak kamień, bo nie masz serca i duszy, albo że ktoś milczy, jak kamień, lecz to nie prawda, bo kamienie też potrafią mówić, choć nie używają do tego ani głosu, ani też słów, lecz jeśli będziesz otwarty na energię kamieni, usłyszysz, jak do Ciebie mówią i jaką mają dla Ciebie lekcję.
...
2019-08-13 16:34:45

1 z 1Nawigacja


Copyright (©) 2014-2019, Dawid Pieper