Blog: Kat przedstawia - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Kat przedstawia

Blog użytkownika: Kat
Wróć do listy blogówKategorie

Wszystkie wpisy

1 z 6

Następna

Co u mnie.

Komentarze: 7
Na wstępie zaznaczę, że nie jestem zwolenniczką takich wpisów, w moim przekonaniu nie wnoszą one wiele, dziś jednak robię pewien mały wyjątek, bo trochę plany mi się ostatnio posypały, a chodzi o plany pisarskie of course. Owszem, napisane coś tam jest, ale dokończyć trzeba, a tu czasu brak. Byłam pewna, że skończę w dniu wczorajszym, ale Zuza dostała gorączki i niestety, nastąpiła zmiana priorytetów, tak więc biegałam sobie z termometrem, syropem przeciwgorączkowym i piciem na zmianę. Sądzę, iż mała dostała tej gorączki z przegrzania. W przedszkolu zabierają dzieci na dwór, no i bardzo dobrze, że tak jest, ale uważam, że w takie upały lepiej nie wychodzić z maluchami na plac zabaw. Niestety tereny przedszkolne są przepełnione słońcem w godzinach przedpołudniowych, a dzieci koło 10 wychodzą na dwór, więc w to najgorsze słońce, które tam wtedy urzęduje.
...
2019-06-12 20:10:28

Eksperyment - rozdział III.

Komentarze: 9
I tak oto leci do was trzeci już rozdział, byłby wcześniej, ale moje dziecko coś się obudziło i bez matki ani rusz.


###

Rozdział III
òsmy tydzień

Mela otworzyła oczy i spojrzała na budzik. Było dwadzieścia po piątej, więc miała jeszcze jakieś czterdzieści minut, żeby jeszcze się zdrzemnąć. Ostatnio była ciągle zmęczona i najchętniej spałaby cały czas. To twoja wina ty pieprzony intruzie. Pomyślała. Dobrze, że mdłości nie wygoniły jej z łóżka. Wzięła smartfona do ręki i przejrzała facebooka, ale nic nie wzbudziło jej zainteresowania. Na tablicy pokazały się posty z imprezy u Ewki i kilka zdjęć rozbawionych koleżanek.
Czy kiedyś odzyskam moje życie? Czy jeszcze kiedyś będzie jak przed tym feralnym dniem, w którym zachciało się jej stracić dziewictwo? Miała nadzieję, że to co utraciła powróci do niej jak tylko pozbędzie się problemu.
...
2019-06-08 01:12:19

Eksperyment- rozdział II.

Komentarze: 10
Kolejny już do was leci.


###


Rozdział II.
Siódmy tydzień.

Igor Krasowski stał oparty o bok swojego nowiutkiego samochodu, z wnętrza, którego grała głośna muzyka. Sądząc po jej rytmie musiał to być jakiś hib-hop, choć nie dało się tego stwierdzić z całą pewnością, bo dudniące basy zagłuszały wszystko.
Mela skrzywiła się, słysząc te dźwięki, bo od kilku godzin bolała ją głowa, zapewne były to skutki wczorajszej imprezy, a może z nerwów. Nie chciało się jej dochodzić przyczyn takiego stanu rzeczy.
W końcu pogodziła się z Igorem, choć nadal nie powiedziała mu, że jest w ciąży, a powinna to zrobić, im szybciej, tym lepiej, przynajmniej będą mieli czas na zorganizowanie kasy na aborcję.
...
2019-06-05 23:49:37

Eksperyment.

Komentarze: 13
Pod tym jakże intrygującym tytułem kryje się coś, co przyszło mi do głowy właśnie dzisiaj, pod wpływem pewnego wyzwania na facebooku, w którym postanowiłam wziąć udział i coś zakiełkowało, więc postanowiłam się z tym zmierzyć. Zaznaczę, iż nie jest to mój gatunek, ale czuję, że odnajduję się w tym całkiem dobrze, a pisanie tego przychodzi mi z dużą łatwością.
Jednak nie oznacza to, że porzuciłam moje sztampowe dzieło, że się tak wyrażę, chyba chwilowo musimy od siebie odpocząć.
A zatem cóż to jest? Projekt roboczo zatytułowałam "Czterdzieści tygodni". Nic więcej nie zdradzę, jak przeczytacie to się dowiecie.
I koniecznie dajcie znać czy się wam podoba.
...
2019-06-05 00:56:24

Popisów wokalnych ciąg dalszy... Nie wiem co mnie podkusiło, ale niech tam.

Komentarze: 14
Wpis głosowy

...
2019-05-31 22:59:46

Sarah J. Maas - "Dwór mgieł i furii"

Komentarze: 4
Wpis głosowy

...
2019-05-29 22:51:37

Sarah J. Maas - "Dwór cierni i róż"

Komentarze: 8
Dziś pragnę wam polecić pewną książkę;, jest to powieść z nurtu fantasy. Taka trochę "Piękna i bestia" w znacznie mroczniejszym i brutalniejszym wydaniu.
Opis pozwalam sobie wkleić z lubimy czytać.pl.

Autorka bestsellerowej serii Szklany Tron powraca z porywającą opowieścią o miłości, która jest w stanie pokonać nienawiść i uprzedzenia!
Idealna lektura dla fanów George. R.R. Martina! Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach?
Dziewiętnastoletnia Feyre jest łowczynią - musi polować, by wykarmić i utrzymać rodzinę. Podczas srogiej zimy zapuszcza się w poszukiwaniu zwierzyny coraz dalej, w pobliże muru, który oddziela ludzkie ziemie od Prythian - krainy zamieszkanej przez czarodziejskie istoty. To rasa obdarzonych magią i śmiertelnie niebezpiecznych stworzeń, która przed wiekami panowała nad światem.
...
2019-05-24 22:32:42

Teksty mojego dziecka.

Komentarze: 16
Nie od dziś wiadomo, że dzieci, szczególnie takie kilkulatki, potrafią nas dorosłych zaskoczyć różnymi tekstami. Dziś Postanowiłam podzielić się tymi, które szczególnie utkwiły mi w pamięci.
1. "Kochaj tulaj" - jak Zuzi jest smutno to zawsze przychodzi, prztula się i tak właśnie mówi, a to naprawdę mocno mnie rozczula.
2. "Ale to jest niesprawiedliwe".
3. "No przecież jestem prawie dorosła" - i nie ma znaczenia, że w sierpniu kończy 4 lata.
4. "Jesteś najlepszą mamusią na świecie".
...
2019-05-14 23:32:14

Wskażcie podobieństwo tych piosenek.

Komentarze: 3
Poniżej wkleję wam linki do dwóch piosenek, ciekawa jestem czy znajdziecie podobieństwo i mam na myśli nie tylko aspekt melodii czy tekstu.
Pierwszy link:
...
2019-05-11 22:09:33

Znalazłam na yt.

Komentarze: 4
Tak grzebiąc sobie na youtubach znalazłam coś takiego.
...
2019-05-10 23:08:17

Ktoś mi powie cóż to za ptaszek? Bo nie jestem pewna czy dobrze obstawiam.

Komentarze: 7
Wpis głosowy

...
2019-05-05 21:22:49

8 dzień, a więc drugi tydzień rozpoczęty.

Komentarze: 2

...
2019-05-05 00:08:45

Rozdział VI.

Komentarze: 13
Właśnie zakończyłam poprawki w rozdziale i wrzucam cieplutki jeszcze.
No to co mili moi? Miłego czytania.Rozdział VI
Złe wieści

Z daleka zamajaczył budynek zajazdu. Jeździec uniósł głowę i popatrzył przed siebie zmęczonymi oczyma. Z trudem trzymał się w siodle, kilka razy głowa niebezpiecznie opadała mu na pierś. Przekrzywiony szyld nad drzwiami głosił, iż karczma nazywa się u Chudego Alojza.
Dalven wszedł do środka. Tłok był niesamowity, choć było dopiero wczesne popołudnie to ludzi naszło już sporo. W środku panował zaduch, mimo, że okiennice były rozwarte na oścież. Cuchnęło tanim winem, przypalonym mięsem i tradycyjnie, kapustą.
Dlaczego w niemal każdym miejscu tego typu musi śmierdzieć właśnie kapusta? Taka absurdalna myśl zagościła w głowie inkwizytora.
...
2019-05-03 23:27:07

Nasze popisy wokalne, przy czym za moje własne jest mi wstyd, na szczęście za wiele mnie tam nie ma.

Komentarze: 12
Wpis głosowy

...
2019-05-01 20:00:52

Po trzech dniach.

Komentarze: 2
Witajcie. Dziś mija mój trzeci dzień na samych zupach. W sumie to wiedziałam czego się spodziewać, bo już to przerabiałam jakiś czas temu, ale wiadomo, organizm się zmienia i reakcja mogłaby być zgoła odmienna od pierwszego razu, ale jest tak samo, czyli pozbywam się sporych ilości wody, choć dziś jest już lepiej pod tym względem, to w sobotę mogłam na dobrą sprawę zamieszkać w łazience, bo średnio co pół godziny, a nawet częściej momentami, mój pęcherz domagał się opróżnienia.
...
2019-04-29 21:52:15

1 z 6

Następna


Nawigacja


Copyright (©) 2014-2019, Dawid Pieper