Blog: Fabryka Snów (Amparo) - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Fabryka Snów (Amparo)

Blog użytkownika: Amparo
Wróć do listy blogówKategorie

Wszystkie wpisy

1 z 1

Dwa poważne ostrzeżenia z dwóch różnych źródeł

Komentarze: 7
### Pierwsze ostrzeżenie: Zastanów się gdzie siadasz
Nie pojadę do Szwecji, bo tam jest za zimno - powiedziałam do mojej pani profesor, mimo iż bardzo chciałam tam pojechać. Ale dlaczego podałam tak absurdalne wytłumaczenie? No cóż, sama nie wiem. W każdym razie wyjazd do Szwecji bezpowrotnie przeszedł mi koło nosa. Przez resztę wykładu siedziałam przybita i nie słuchałam co profesorka ma do powiedzenia.
Jednak w autobusie, w drodze powrotnej, zachciało mi się spać i moja chandra nieco przygasła. I pewnie zasnęłabym na dobre, przegapiając swój przystanek, gdyby nie telefon, który rozdarł się w mej kieszeni.
Odebrałam nie sprawdziwszy nawet kto dzwoni. W słuchawce dał się słyszeć głos koleżanki Katarzyny:
...
2019-07-10 17:01:07

Fragment z pobytu w Kieleckiej papugarni Ara

Komentarze: 4
Wpis głosowy

...
2019-07-05 13:25:52

Przedstawiam mojego Tosielca

Komentarze: 13

...
2019-07-04 22:37:31

Ile zwierząt, tyle radości

Komentarze: 12
Chyba większość z Was przepada za zwierzętami. Ja od dziecka zawsze chciałam mieć zwierzaka, ale rodzice mi na to nie pozwalali. Z braku laku spędzałam więc czas z kurami, które trzymano na podwórku. Nadawałam im imiona, zaglądałam do ich gniazd a nawet wkładałam ręce pod kwokę z kurczętami.
## Moje ulubione kury
Kury, które dobrze pamiętam z dzieciństwa i są warte odnotowania to:
### Reme - brązowa nioska zakupiona na targu. Pochodziła z fermy. Była bardzo oswojona. Potrafiłam z nią spędzać całe dnie. Miała delikatny wysoki głos i była niezwykle spokojna. Jej imię wzięłam z jednej z dobranocek pt. „Marcelino chleb i wino”. W bajce tej kura znosiła złote jajka i przyjaźniła się z małym chłopcem o imieniu Marcelino.
...
2019-07-02 12:41:03

O fabryce słów kilka oraz pierwszy jej wytwór

Komentarze: 0
Fabryka snów to nazwa, która powstała całkiem przypadkowo. Na tym blogu pragnę opisywać historie nie całkiem zmyślone, ale też do prawdziwych nie należące. To moje sny okraszone nieco nutką fantazji, ale i przemyśleń. Oto pierwszy z nich

Bajka pokrzyżowała plany
Zeszłam na dół do Marcina, bo chciał puścić nam jakiś film.
Okazało się, że to jakaś dziwna bajeczka o rozmawiających z sobą porach roku.
- Ale to chyba niedobrze, jak tak wszystkie pory roku się ze sobą spotkały.
Przecież one się zwykle mijają - zauważył Marcel.
- No właśnie - powiedział zagadkowo Marcin i wtedy znalazłam się na "Drodze szczęścia" - ulubionej trasie na wieczorne spacerki. Była tam moja mama.
...
2019-06-27 17:49:18

O Amparo słów kilka

Komentarze: 16
Na początek może kilka słów o sobie. Mam 24 lata, studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego, a za sobą mam między innymi studium realizacji dźwięku. Kocham zwierzęta, lubię przebywać na łonie natury. Najbardziej z całej fauny uwielbiam wszelkie ptactwo. Lubię poczytać dobrą książkę, najlepiej trzymającą w napięciu. Od jakiegoś czasu interesuję się Hiszpanią i męczę nią wszystkich wokół. Bardzo chciałabym w przyszłości tam się wybrać. Najchętniej przespałabym większość życia, ale od pomysłu tego odwodzą mnie wyżej wymienione pasje. Aby jeszcze lepiej i znacznie ciekawiej przybliżyć wam siebie, przedstawię krótki wywiad, który przeprowadziła ze mną jedna z koleżanek z mojego roku. Oto on:
...
2019-06-27 17:41:39

1 z 1Nawigacja


Copyright (©) 2014-2019, Dawid Pieper