Blog: Samo życie - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Samo życie

Blog użytkownika: Kasia
Wróć do listy blogówKategorie

W rytmie serca - Fanfiction po mojemu.

1 z 1

Na zemstę nie ma lekarstwa.

Komentarze: 5
Przychodnia w Kazimierzu.

- Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Dni w pracy to ostatnio coś gorszego niż rutyna. Wszystko mi już spowszedniało. Szalony i zwariowany posterunkowy Sebastian Szarek, nadal nie ma dla mnie czasu, a ja jeszcze nie wymyśliłam nic, żeby sprowokować spotkanie, ośmielić go, jak radziła mi jakiś czas temu Marysia. Z zamyślenia wyrwało mnie mocne szarpnięcie, a następnie jeszcze mocniejsze trzaśnięcie drzwi naszej przychodni, a potem...Przeraźliwy wrzask kobiety. Odwróciłam się wystraszona i na sekundę mnie zatkało. Na oko trzydziestoletnia, mocno wychudzona blondynka, stała drżąc i krzycząc głośno, w ramionach trzymała kilkumiesięczne niemowle, które leciało jej przez ręce.
...
2018-10-17 13:03:27

List wprost z nieba.

Komentarze: 7
Prolog.

- Kościół.

- Proszę ojca. My na prawdę nalegamy, aby wziął ojciec od nas te pieniądzę i odprawił za nas mszę. A resztę, która zostanie...Proszę zrobić z nią co tylko ksiądz będzie uważał za stosowne.
- Pani Antonino, panie Henryku...Ja do prawdy nie mogę...5000 złotych to jest ogromna suma. W kazimierzu nikt nie posiada takich pieniędzy. Państwo to zdaje się przez większość życia składaliście, grosz do grosza co?
- Proszę ojca, a jakie to ma znaczenie w obec miłości. Do pana Boga i siebie samych? Proszę wziąć tę kopertę, a w najbliższą niedzielę odprawić za nas mszę.
- Pani Antonino, mszę mogę odprawić i bez tych pieniędzy. Czy coś jest na rzeczy? Państwo macie jakieś problemy ze zdrowiem? To ma być msza w jakiejś konkretnej intęcji?
...
2018-10-15 13:34:28

Zapowiedź nowej kategorii, czyli fanfiction.

Komentarze: 2
Witajcie. Książka, której kilka rozdziałów wam tutaj opublikowałam jeszcze się pisze i nie sama...Znaczy, ja nie piszę jej sama. Tylko z dobrym przyjacielem zamierzamy dzielić się pisaniem rozdziałów, a ponieważ on jest bardzo zajętym człowiekiem, a teraz wypada jego kolej pisania rozdziału, no to...Sobie poczekamy haha. Może sto lat, a może nie wiem ile, ale w tym czasie mogę potworzyć jeszcze coś fajnego :)

Przychodzę do was z początkiem, jak narazie, bo nie wiem czy mam w głowie na tyle dużo kryminalnych pomysłów, co scenarzyści tego serialu, aby długo go tworzyć, ale zobaczymy.

...
2018-10-15 13:34:00

1 z 1Nawigacja


Copyright (©) 2014-2020, Dawid Pieper