Blog: Samo życie - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Samo życie

Blog użytkownika: Kasia
Wróć do listy blogówKategorie

Książka

1 z 1

Rozdział 3.

Komentarze: 3
.

- Spytałem cię, jak się bawisz. A ty odpowiedziałaś, że poraz pierwszy w życiu chyba dobrze. No więc stwierdziłem, że za bardzo tego po tobie nie widać. Ty skolei zapytałaś, po czym to wnioskuję, bo ty czujesz się świetnie, nawet jeżeli to za sprawą alkoholu, którego prawdopodobnie tego wieczoru spożyłaś większą ilość niż zazwyczaj. Potem przeszliśmy do auto prezentacji.

- Kończę wkładać ubranie. Chociaż czuję się cholernie nieświerzo po wczorajszym szaleństwie, w wydychanym przez siebie powietrzu sama wyczuwam ślady nadużycia trunków wysokoprocentowych, nie zamierzam skorzystać z jego uprzejmości. Wziąć prysznica, nie mówiąc już o jakimś myciu zębów, choćby powierzchownym, czy wypiciu kawy lub herbaty. Chcę tylko zebrać potrzebne mi informacje i zwiewać stąd jak najprędzej do domu. Jest niedzielny poranek, mam tylko nadzieje, że rodzice z moim młodszym rodzeństwem są jeszcze w kościele, albo dopiero się tam wybierają. Nie mogę żadnego wariantu stwierdzić na pewno, bo nie wiem nawet, która to może być godzina.
...
2018-05-28 18:36:22

Rozdział 2.

Komentarze: 4
Rozdzial drugi.

Poniewaz nic mi nie jest, ale nadal nie znam powodu mojego pobytu tutaj, oraz mojego, niemal kompletnego neglizu, nagle postanawiam wyjsc z lózka, wyjsc z pokoju i poszukac kogos, kto mi to wszystko jakos racjonalnie, wytlumaczy. Ledwie jednak zdazam wygramolic sie z poscieli, drzwi pokoju otwieraja sie ostroznie. Znowu paralizuje mnie strach i siadam poslusznie na lózku. W drzwiach pojawia sie wysoki, szczuply mezczyzna. Na oko, jakies 180 cm. wzrostu. Ma na sobie biala koszulke, z nadrukiem, którego nie jestem w stanie jeszcze zobaczyc, poniewaz mój spanikowany, nic nie wiedzacy wzrok, lustruje go raz za razem, od góry do dolu. Chlopak odrazu spostrzega moje przerazenie, bo natychmiast obdarza mnie promiennym usmiechem, jak by chcac dodac mi otuchy i pyta.
...
2018-05-28 17:42:47

Rozdział 1

Komentarze: 5

...
2018-05-27 19:31:48

1 z 1Nawigacja


Copyright (©) 2014-2019, Dawid Pieper