Blog: Skacz - i lecąc w dół, pozwól, by wyrosły ci skrzydła. - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Skacz - i lecąc w dół, pozwól, by wyrosły ci skrzydła.

Blog użytkownika: pajper
Wróć do listy blogówKategorie

Recenzje

1 z 1

Mac, czyli wrażenia oczami niewidomka

Komentarze: 7
Ten moment wreszcie nadszedł musiał. Od kilku miesięcy, jak wiecie, jestem posiadaczem komputera MacBook Pro 13. Od czasu do czasu przewijały się tu z mojej strony jakieś wzmianki dotyczące systemu MacOS. Teraz czas napisać, co i jak czuję.
Przyznać muszę szczerze, że nie używałem tego komputera aż tak często. Przyczyn jest kilka, a najważniejsza?
Może brzmi to dziwnie, ale najważniejszą przyczyną jest klawisz alt. Z prawej strony spacji na Macbooku znajduje się klawisz windows czy jak tam go się zwie w Macach. Dopiero drugi klawisz to alt, co sprawia, że notorycznie otwieram pola eksportu i inne dziwadła miast pisać. Już nie tak często jak kiedyś, ale jednak...
...
2018-06-13 14:28:53

Macbook Pro 13 - pierwsze wrażenia oczami programisty

Komentarze: 4
Muszę przyznać, że nigdy nie byłem jednym z tych fanów marki Apple, którzy przepychali się o każdy produkt z Jabłuszkiem, na forach wychwalali je na wszelkie sposoby i krytykowali wszystko inne.
Więcej, ja zawsze do produktów Apple podchodziłem sceptycznie, szczególnie do tych najnowszych. iPhone X dla mnie jest dowodem na to, że ta marka się stacza coraz bardziej, nie wspominając nawet o pełnym błędów systemie iOS 11.
Polityka usuwania złącza Jack w iPhone czy USB w Macbookach także zasługuje na krytykę.
Muszę jednak przyznać pewne rzeczy. Po pierwsze, programiści Apple umieją lub też umieli walczyć o każdy herc taktowania procesora, ładnie widać to na telefonach z serii iPhone, których procesory nieraz bardzo ustępują konkurencji, a które mają podobne osiągi. Microsoft mógłby się w tym aspekcie od Apple wiele nauczyć.
...
2018-03-17 17:06:42

1 z 1Nawigacja


Copyright (©) 2014-2019, Dawid Pieper