Blog: Blog Skrzypenki! - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Blog Skrzypenki!

Blog użytkownika: skrzypenka
Wróć do listy blogówKategorie

Z mojego życia - pisane.

1 z 1

"Ogłoszenie".

Komentarze: 11

...
2020-03-02 21:14:18

"Życie mi przed oczami przysłowiowo stanęło".

Komentarze: 21
Jak już się tak rozochociłam, to opowiem wam, jak mi ostatnio, gdzieś z tydzień temu może, życie całe, przysłowiowo, przed oczami stanęło.
...
2020-01-31 16:51:31

"Ludzka głupota".

Komentarze: 21
Witajcie,
...
2020-01-31 16:37:48

"musiałam zrobić tu porządek".

Komentarze: 17

...
2019-12-15 11:29:34

Bprzede mną bogaty tydzień we wrażenia muzyczne".

Komentarze: 7
Witajcie,
O tak, tak, czekają mnie piękne rzeczy w tym tygodniu. Jutro po pracy idę na koncert mojej koleżanki Laury, która będzie grała w jednym z tutejszych kościołów, w piątek idę na koncert skrzypcowy Czajkowskiego do Filharmonii Szczecińskiej, a w sobotę na „Zemstę nietoperza” Straussa. Jeszcze nie wiem, kto będzie grał ten koncert Czajkowskiego, a le jak się dowiem, to napiszę. Cudowny tydzień, dawno się tak nie cieszyłam, dlatego teraz uśmiecham się do samej siebie. Oby wszystko się udało, obym mogła wszystkiego wysłuchać. Takie rzeczy mnie cieszą, ogromnie, a przeżycia zostają mi na długi, długi czas.
...
2019-11-24 15:17:13

"Wena mnie opuściła".

Komentarze: 13
No właśnie, wczoraj już to pisałam, ale się rozmyśliłam i nic nie dodałam. Napiszę zatem jeszcze raz. Nie mam coś pomysłu na tego bloga. Chyba przestanę go pisać na jakiś czas i wrócę z nowymi pomysłami. Mam wrażenie, że ten blog ostatnio zrobił się monotematyczny i jałowy. Zatem nie ma sensu go tak bezmyślnie ciągnąć. Chyba na jakiś czas zrobię sobie przerwę od blogowania. Mam może jakiś mały pomysł na to, co dalej, ale najpierw muszę go zrealizować, a dopiero potem coś na ten temat mówić. Poza tym, weny na kolejne rozdziały mi brak. Nie wiem, czy to rutyna mnie przygniotła, czy moje problemy osobiste, ale nie mogę się sensownie zabrać za blogowanie. Dodaję tylko jakieś bez sensowne rzeczy, same youtuby, a przecież nie o to tu chodzi. Kategorię z muzyki poważnej też prowadzę jakoś po macoszemu. Chyba brak mi po prostu weny na blogowanie. Jak się odświeżę i jakieś pomysły mi do głowy przyjdą, to wrzucę. Jest teraz konkurs Paderewskiego, ale też całego słuchać nie mogę, bo czasu brak i też sensownie nie jestem wstanie się o nim wypowiedzieć. Jakoś tak mi przykro. Inni jakoś umieją pisać, mają pomysły, ja nie mam.
...
2019-11-17 21:34:36

"życzenia świąteczne".

Komentarze: 5
Witajcie kochani.
...
2018-12-24 11:14:33

"Za zniknięcie, przepraszam".

Komentarze: 9
Witajcie. Nie było mnie na eltenie i blogu i nie będzie pewnie, bo przyszłam tu na chwilkę. Chodzi to, że w domu nie mam stałego internetu i jestem z mobilnego, z telefonu na hotspocie. Dlatego nic się tu nie pojawia. Mam nadzieję, że od stycznia, od nowego roku, będę miała internet. Nie chcę jednak nic obiecywać, bo nie wiem, co będzie. Daję wam znak życia, że jestem, myślę o was i pamiętam.
...
2018-10-26 17:02:09

"małe pytanie, chodzi mi o Internet, może pomożecie"?

Komentarze: 8
"małe pytanie, chodzi mi o Internet, może pomożecie"?

Witajcie!
Wiecie, chciałabym załatwić sobie Internet do mojego mieszkania, które wynajmuje. Mieszkam w bloku, ale ten blok nie ma takiego Internetu, jak nowsze bloki, bo tam raczej mieszkają starsi ludzie.
Także muszę załatwić sobie coś na własną rękę. Chciałabym router i Internet na kartę, nie na abonament.
Jak to załatwić i z której sieci najlepiej się opłaca?
...
2018-09-28 12:58:00

"Moja Potterowska kolekcja".

Komentarze: 44
„Moja Potterowska kolekcja”.

Witajcie.
Opowiem wam troszkę o mojej Potterowskiej kolekcji, która niebawem będzie się zwiększać.
Kupiłam sobie do pracy białą koszulkę z napisem Hogwart.
Pod tym napisem są narysowane godła wszystkich czterech domów Hogwartu, a na metce jest napisane „Harry Potter”.
Zamówiłam sobie dwa etui do telefonów. Jeden na androida, a drugi na iphone. Narysowana jest na nich Bellatriks z jednej i drugiej strony, a między tymi rysunkami Azkaban.
Jeszcze zamówiłam dwa naszyjniki oczywiście Bellatriks, te, które występowały w filmach o młodym czarodzieju i które oczywiście pani Lestrange miała na sobie.
Jedna zawieszka jest w kształcie jej różdżki, a druga w kształcie czaszki ptaka. Była jeszcze trzecia, w kształcie maski, ale nie była ponoć taka efektowna, no i nie starczyło mi pieniędzy, bo jeszcze musiałam zamówić materac, ponieważ jest mi potrzebny.
...
2018-08-17 22:09:57

"Cicha noc, mój prezent dla was"

Komentarze: 18
Wpis głosowy

...
2017-12-24 10:54:32

1 z 1Nawigacja


Copyright (©) 2014-2020, Dawid Pieper