Blog: Świat mój i ten z moich myśli. - Elten Network

ELTEN NETWORK

Skocz do nawigacji

Zalogowany jako: gość

(Zaloguj się)

Świat mój i ten z moich myśli.

Blog użytkownika: magdar1999
Wróć do listy blogówKategorie

Uśmiech proszę.

1 z 1

Element programu artystycznego ze studniówki.

Komentarze: 4
Witajcie
Jako, że w miniony Piątek 09.02 w mojej szkole odbyła się studniówka prezentuję wam moje dzieło z tym
związane.
Stworzenie tego tworu zajęło mi ? godziny z Soboty, ale warto było poświęcić na to ten czas. Nie dość, że mnie osobiście, jako autorce podobał się ten tekst, to jeszcze zyskał uznanie nie tylko mojej klasy, wychowawcy, ale i całej zgromadzonej podczas balu maturalnego widowni, na którą składały się osoby około 25 uczniów i do 30 nauczycieli przedmiotowych oraz internackich i dyrekcji …
Tekst, który znajdziecie pod tymi wszystkimi zdaniami właściwie oddzielony opowiada o naszych zmaganiach z przedmiotami maturalnymi. Słowa zostały napisane pod melodię piosenki Maćka Maleńczuka "Ostatnia nocka", co jest bardziej znane z początkowych słów: "Boli mnie głowa i nie mogę spać".
...
2018-02-12 15:15:40

Zwariowanie-przyjemny Wtorek.

Komentarze: 9
Witajcie
Postanowiłam napisać wam jak wyglądał mój Wtorkowy dzień. Tamtego dnia dopisywał mi humor i jak wskazuję tytuł wpisu dzień zaliczyłam do udanych. Teraz mogę niemal z pewnością stwierdzić, że do miłych zaliczam ten mijający tydzień, choć jego jeszcze trochę zostało. W planach mam zamiar opisać jeszcze mój nieco nie typowy Czwartek i zrobię to w najbliższym czasie, chodzi mi tu o odstęp maksimum 48 godzin od momentu publikacji tego wpisu, aż do wspomnianego. Tyle z mojego pustosłownego, organizacyjnego gadania, już skupiam się na Wtorku.
Pomijam fakt, że tamtego dnia obudziłam się koło 06:50, co w internacie dla mnie znaczy porę śniadania i fakt, że powinnam być już ubrana na dole. Nie słyszałam nawet jak przyszła Pani o koło 06:30 i nas obudziła. Hmm, zaraz,
...
2017-10-14 11:18:37

Nie ma podróży bez przygód.

Komentarze: 6
Witajcie,
To, co chcę wam opowiedzieć wydarzyło się w Piątek i Niedzielę. W zasadzie, to ten wpis miał się pojawić wczorajszego dnia, no i zamiar nie zamienił się jednak w czyn. Wena była, a to już coś, lecz gorzej było z chęcią, co do przelania tych myśli na klawiaturę. Teraz już się rehabilituję.
Jakiś czas temu, przy okazji wyjazdów sportowych, zaobserwowałam trafność stwierdzenia zawartego w tytule tego postu. OK, no niech ona przejdzie już do konkretów, co takiego wydarzyło się w ostatnim czasie, że nadała właśnie taki tytuł? Jak wspominałam w Piątek o godzinie 13:30 razem z trzema koleżankami i jednym kolegą udałam się na dworzec PKP w Bydgoszczy celem powrotu do domu. Kolega i jedna koleżanka to osoby widzące, a pozostałe dwie koleżanki nie. Szliśmy trochę szybkim marszem, bo nie wiedzieliśmy ile dokładnie mamy czasu do odjazdu pociągu. Później stwierdziłam, że nie był on bardzo męczący, aczkolwiek chciało mi się pić, a przy sobie akurat tego nie miałam. Pojawiła się sugestia, aby zjeść coś szybko na dworcu gdyby udało się nam dotrzeć przed czasem. Cała ekipa była bez obiadu, którego nie zdążyliśmy zjeść. W perspektywie mieliśmy na uwadze dwa pociągi. Jeden odjeżdżał o 14:04, a drugi o 14:32. Dzięki szybkiemu marszowi na dworzec dotarliśmy koło 14, dodam, że aby się dostać na dworzec należy pojechać jednym z dwóch tramwajów. Wchodzimy do budynku dworca i słyszymy komunikat z głośników: pociąg z Wrocławia do Gdyni, planowy przyjazd godzina - 14:32, przyjedzie z opóźnieniem około 100 minut. Opóźnienie może ulec zmianie.
...
2017-10-09 20:36:30

Rzut oka na szkołę i telewizję, czyli nonsensopedia - Polska encyklopedia humoru.

Komentarze: 9
Witajcie
dziś chcę dać wam powód do uśmiechu, dlatego aktualizuję tego bloga i kategorię, do której dawno nic nie wstawiałam.
Prezentuję listę stworzoną przez internautów, którą kiedyś znalazłam na stronie- WWW.nonsensopedia.pl/
Polska encyklopedia humoru.
Tym, co strony nie znają polecam się z nią zapoznać. Możliwe, że opublikuję tu coś jeszcze z jej treści, a na razie szkoła z dużym przymrużeniem oka. Wszelkie komentarze mile widziane.
Miłej lektury i jak zawszę uśmiechu w trakcie czytania.Ucz się, ucz - nauka to potęgi klucz!
Klucze dostaniesz - woźnym zostaniesz!

Cymbałów tu było wielu, ale wszyscy bledli przy nauczycielu


Szkoła - Telewizja
...
2017-08-07 18:23:36

aleksander hrabia Fredro - Oda do Dupy.

Komentarze: 4
Witajcie
Dzisiaj trochę wulgarny tekst, za co przepraszam.
To nie moja wina, że go znam. Hehehe. Już wam wyjaśniam.
Otóż ten tekst Aleksandra Fredry pokazała nam Pani od języka polskiego przy okazji omawiania 'Ody do radości" i "Ody do młodości" A. Mickiewicza.
Słuchamy i cała klasa zaczyna się śmiać, nawet pani się kilka razy uśmiechnęła.
Mimo, że tekst moim zdaniem jest wulgarno-komiczny, to jednak bardzo prawdziwy. Powstał w okresie romantyzmu, a prawdziwy do dziś.
Utwór A. Fredry "Oda do Dupy" po niżej.
Uśmiech. Hehehehe. Miłej lektury.Wersja I

Dupa ludzkości raju pozbawiła
Dupa a nie jabłko Adama skusiła
Dupa nieraz królów dawnych mianowała
...
2017-02-08 12:36:46

Martin Lechowicz - piosenka lotniskowa

Komentarze: 5
Witajcie
prezentuję tekst humorystycznej piosenki Martina Lechowicza Pt. "Piosenka lotniskowa". Miłej lektury
i uśmiechu rzyczę. Wersja mp3 w plikach udostępnionych do odsłuchania.


Kiedy leciałem do Italii poszedłem na lotnisko
A tam mi zaraz otwarli bagaż i przetrzepali wszystko

Oficerowie na lotnisku zabrali mi paczkę zapałek
Bo powiedzieli, że mógłbym nimi spalić lotnisko całe

Nie ma niewinnych na lotnisku
W podróżnych czai się zło
Każdy z nas może być terrorystą
I nigdy nie zgadniesz kto!

Oficerowie na lotnisku zabrali mi korkociąg
Żebym nie mógł oślepić pilota wsadzając mu go w oko

Nie ma niewinnych na lotnisku
W podróżnych czai się zło
...
2017-02-03 17:44:14

Wstęp i pierwszy tekst.

Komentarze: 1
Witajcie
Dziś wstęp do kategorii z pierwszym do niej wpisem. Tak, postanawiam wprowadzić was i za razem dać wam pierwszy humorystyczny tekst, ponieważ jest on krótki i nie ma potrzeby abym to rozdzielała. Dwie rzeczy za jednym razem, czy też jak to mówią upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu. Hehe.
Tutaj będzie wszystko, co uznam za zabawne i warte wstawienia. Teksty, opisy sytuacji, które wywołają uśmiech. Aha, to będzie moim celem w tej kategorii. Mam nadzieję, że ta kategoria tak inne na tym blogu zyska wasze uznanie i sympatie.
Teraz czas na tekst. Tekst usłyszałam niedawno od koleżanki, która miała go na kubku i zapoznała mnie z jego treścią, odczytując ją. OK, nie przedłużam już. miłej lektury i uśmiechu po przeczytaniu.
...
2016-12-27 21:48:31

1 z 1Nawigacja


Copyright (©) 2014-2018, Dawid Pieper