Blog: Coś dziwnego - jak mój pierwszy track - Elten Network

Zalogowany jako: gość

Coś dziwnego - jak mój pierwszy track

Blog użytkownika: żywek
Wróć do listy blogówKategorie

własne

1 z 5

Następna

Dobrze, że Dawidy nie czytają

Komentarze: 13
Dzisiej po raz trzeci śniło mi się, że Przedchwil żył. Jak zwykle byłem sobie u Niego w domu i oczywiście zdziwiłem się, że żyje. Spytałem nawet Jego ojca o to, i odpowiedział mi, że żyje. Spytałem Krzyśka, jak umarł, na co stwierdził, ze brat og wypchnął, ale przeżył, le że skutkiem upadku jest utrata tej resztki wzroku, którą posiadał. Stwierdziłem więc, że zadzwonię do Niego na telefon by upewnić się, że to na pewno on. Krzysiek zaczął szukać ładowarki, by naładować telefon, bym mógł do niego zadzwonić.


...
2019-07-11 19:12:54

jebana hipokryzja

Komentarze: 20

...
2019-07-09 18:54:26

Nie było mnie

Komentarze: 7
Nie było mnie, bo postanowiłem sobie wykonać tragicznie radosną pdróż do Dźwirzyna tak, jak to było w planach. W poniedziałek zaś udałęm sę na moment do Kołobrzegu, gdzie posiedziałem z Łukaszem Milionowym i Violinistem v5 czy którymś tam, poszedłęm wziąć umowę na internet w plusie, ale zanim to przyjechałem autobusem nie tam, gdzie trzeba w Kołobrzegu, nie mogłem znaleźć taksówki, poszedłem na parking zamiast na dworzec, potem przeskoczyłem przez mórek na peron, zamiar kulturalnie przejść tam, gdzie trzeba, wyszedłem z jakąś starą babciną w moherowym berecie albo i nie z dworca, wsiadłem do taksówki, wysiadłem na miejscu, zostawiłem telefon w taksówce, a że zaqczęła się rozpędzać, włączyłem ultra speed boost i zacząłem ją gonić po zaułkach ślepych ulic kołobrzegu, by mą własność odzyskać. Odzyskałem mą własną własność i poszedłęm przepisać umowę.
...
2019-07-02 18:14:16

Uwaga

Komentarze: 11

...
2019-06-18 23:35:36

Ciekawe

Komentarze: 8
Tęsknotę może wzbudzić nawet puszczony od tyłu dźwięk startu Windowsa Whistler, który przecież nigdy się nie ukazał.
...
2019-05-28 16:17:29

Gdy jest za dobrze, to też nie jest dobrze

Komentarze: 30
Pewnego słonecznego, albo i nie... dnia narzekano, że mało jest wpisów o ludziach, którzy mają leipej niż ja i sobie z tymnie radzą. Postanowiłem więc dziś popełnić takowy wpis. Wiadomą sprawą jednak jest to, że ja, jak każdy człowiek, choć wielu pewnie wątpi w to, że jeszcze człowiekiem jestem, mylić się mogę, więc prawdopodobnie będzie trzeba to wszystko, co tu napsizę wziąć w cudzysłów, choć powiem wam, że z mojego doświadczenia, teoretyzując, ze znajomości z hipotetycznym człowiekiem, którzy ma za dobrze, nie wygląda to za ciekawie.
Przejdźmy więc do sedna.

Rodzice starają się bardzo wpoić nam pewne wartości, o których później to tak naprawdę my zdecydujemy, co z nimi zrobimy. Mozemy zaakceptować je, starać się zrozumieć w młodości, a pojąć je dopiero gdzieś przed wiekiem dorastania. Celowo nie użyłem tu terminu "dojrzewania", gdyż sądzę, że nijak się ma do tego, co chcę przekazać, bo dojrzałość jest różna. CHyba, że móœimy o emocjonalne, no to OK, możemy użyc tego terminu.
...
2019-01-09 20:33:46

Bóg

Komentarze: 4
Co, albo kto to tak właściwie jest.
Wiele spekulacji było przez te wszystkie czasy, choć nie jestem pewien. Na ten temat głoszono wiele teorii, że niby Bóg jest wszędzie, w każdym z nas. Po części można tak powiedzieć, jednak nie do końca wygląda to tak, jak każdy z nas uważał do tej pory.
Jedną z najbardziej podstawowych rzeczy, która trzyma ludzi przy zdrowych zmysłach jest możliwość wiary w coś. Owym czymś może być Wielki Spaghetti, Jezus Chrystus schodzący z Krzyża i wycinający w pień wszystkich łącznie z Piłatem czy inne propagandowskie brednie, jakie można sobie tylko wymyślić. To, co tu stwierdzę również może zostać uznane jako propaganda i coś, co wymyślił sobie zrozpaczony szaleniec
...
2018-09-18 08:42:09

Cześć, Bracie

Komentarze: 10
Jestem tu sam.
Siedzę na krześle i myślę o tych chwilach, które były lepsze w moim życiu, które Ty uczyniłeś lepszymi.
Myślę o tych wszystkich rozmowach, wiadomościach, które żeśmy wymienili.
Myślę o tych wszystkich wyjazdach, w których braliśmy udział.
Przypominam sobie ten moment, jak jeszcze w poprzednim roku jechałem do CIebie po 21, że jechałem 40 minut metrem, bo się coś zepsuło.
Myślę o tych wszystkich wypadach, któ©e planowaliśmy, a które już niestety się nie odbędą.
Myślę o tym, że muszę CIę pożegnać. Muszę rozstać się z Tobą na ziemi, by ujrzeć CIę kiedyś, w następnym, lepszym życiu.
Myślę o naszym ostatnim spotkaniu. Gdy jak zwykle, musząc wracać do domu, wychodziłem z Twojego doomu. Myślę o tym, że zapomniałem walizki, myślę o tym, że po nią wróciłem. Myślę również o tym, że jakbym został, mógłbym coś zrobić. Czemuś zapobiec. Myślę o naszym wyjeździe do Mietka. Myślę o tym, jaki szczęśliwy byłeś mogąc wreszcie się gdzieś ruszyć.
...
2018-08-22 11:30:56

Trzeba grać

Komentarze: 5
Trzeba grać dalej. A przecież myślałem, że to się już skończy.
Trzeba znów zacząć. Znów udawać przed ludźmi, że nic Cię nie rusza.
Znów udawać, że wszystko jest w porządku, choć serce mi pęka.
Trzeba będzie wszystkim wmawiać, że jestem twardszy niż w rzeczywistości jest.
...
2018-08-19 15:52:52

Żywek World Tour 2018

Komentarze: 13
Witajcie!
JUż w piątk wyruszam w podróż po kraju.
Więc może lepszy tytuł byłby Poland Tour?
Ano nie wiem :D
W każdym razie, planuję do końca wakacji odwiedzić kilku znanych wam dobrze, popularnych w internecie, w telewizji i na całym świecie osobistości, takich jak:
denis333
Hryniek
Pajper
...
2018-08-01 22:15:33

Zmęczony życiem

Komentarze: 2
Dziś znów mam doła.
Nie chce mi się nic. Moje życie zaczyna nabierać sensu i widzę przed sobą gdzieś na końcu tegoż tunelu radosne światełko, które tylko czeka, by podążyć ku niemu, jednak z dzisiejszym dniem zaczęło się oddalać.
Nie wiem już doprawdy, co sięz e mną dzieje i dlaczego znów dzieje się to, co dziać isę nie powinno teraz.
Przecież już się ustabilizowałem. Przecież już wiedziałem, czego od życia chcę. Przecież już wiedziałem i miałem nadzieję, że będzie wszystko wreszcie tak, jak być powinno. Dobrze. Miało być dobrze.
...
2018-07-15 20:13:28

Bez flagi O2, czyli jak to jest z optymalizacją aplikacji pod Linuxem

Komentarze: 0

...
2018-07-10 14:21:53

Challenge

Komentarze: 6
Witajcie!
...
2018-07-03 00:35:02

Nie wiem

Komentarze: 6
Witajcie bardzo serdecznie.
Powiem wam tak. Nie wiem, co się dzieje do okoł. Moje palce są wyjątkowo lekkie robiąc kolejne będy pisowniane i ortograficzne.
...
2018-07-01 22:59:56

Kino domowe LG

Komentarze: 1
Witajcie. Dzisiaj nieco wspomnieniowo.
W wakacje 2004 roku o ile dobrze pamiętam, nabyliśmy z mamą i ojczymem Kino domowe firmy LG. Mieliśmy do niego zestaw 5:1 głośników. Grało elegancko. Ojczymowi udało się nawet w pewnym momencie podłączyć je tak przez eurozłącze, nie wiem jak to zrobił, że nie było slychać pisku kineskopu, obraz był dalej wyswietlany, a dźwięk telewizora leciał elegancko przez głośniki kina domowego. pamiętam te wszystkie filmy, które się oglądało, w których były samoloty, które latały, jak w rzeczywistości. Przelatywały pod sufitem i elegancko znikały przy oknie, w ostatnich dwóch głośnikach.
Dlaczego tak?
...
2018-06-25 09:49:31

1 z 5

Następna


Nawigacja


Copyright (©) 2014-2019, Dawid Pieper